Dzisiaj jest: 19 Wrzesień 2024    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January

Zadanie to figura Chrystusa, miejsce wokół oraz schody. Zadanie mieści się na terenie gminy Miastka. To miejsce określone jest nie tylko jako sakralne ale również jako historyczno-kulturalne. Miejsce otwarte dla osób z zewnątrz, turystów, badaczy historii, naukowców, osób świeckich. Obiekt wymaga modernizacji i w tym celu potrzebne są prace, które przywracają spójny styl i wygląd. Modernizacja poprawi wizerunek miejsca, stając się również stylową wizytówką Miastka. W zakres prac będą wchodzić, m.in.: czyszczenie, uzupełnianie ubytków, wykonanie nowych tablic, ogrodzenia, rekultywacji i podświetlenia terenu, remont schodów, itp.
Głosować można od 8 do 19 października w Centrum Informacji Turystycznej lub za pośrednictwem strony internetowej.
Prawo udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Gminy Miastko, który ukończył 16 rok życia.
Możemy oddać głos na maksymalnie dwa zadania, np. na nasze i kogoś jeszcze.
Głosowanie odbywa się poprzez postawienie znaku „X” przy wybranym zadaniu na karcie do głosowania.
Możemy oddać głos elektronicznie w domu, przez telefon lub w sklepie z dewocjonaliami obok kościoła. Potrzebny jest dowód osobisty. Pani Kasia ze sklepu użyczy komputera w celu oddania głosu dla osób, które z jakiś względów nie będą mogły dotrzeć do Centrum Informacji Turystycznej w Miastku.
Zachęcamy do głosowania na zadanie nr 19 i liczymy, iż żaden mieszkaniec Miastka, gminy nie przejdzie obojętnie wobec tego zadania. Każdy mieszkaniec gminy może głosować na nasz projekt. Wygrywa zadanie, które uzyska największą liczbę głosów. Każdy głos się liczy.
Zachęcamy do wspólnego dzieła.

ZADANIE NA LIŚCIE DO GŁOSOWANIA TO NR 19