Dzisiaj jest: 19 Wrzesień 2024    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January

Diakonia Życia i Duszpasterstwo Rodzin naszej diecezji
serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie
" Moja rodzina w obiektywie".

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy promującej życie w rodzinie w formie fotoreportażu. Będzie to pewnego rodzaju historia opowiedziana obrazem z uwzględnieniem kontekstu, nawiązująca do słów św. Jana Pawła II: „Rodzina wspólnotą życia i miłości”.

Zadanie polega na wykonaniu zestawu składającego się z 3 - 5 zdjęć. Fotografie powinny być w wersji papierowej i mieć format 15 x 21 cm. Dodatkowo prace fotograficzne należy przesłać w zapisie elektronicznym – na płycie CD lub pendrivie – w formacie jpg. Zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno-białe. Wszystkie muszą dotyczyć tego samego tematu. Fotoreportaż należy opatrzyć tytułem – dowolnie wybranym cytatem z nauczania Jana Pawła II - i krótko opisać jakiego zdarzenia dotyczy, gdzie został wykonany itp. Przesłane prace muszą być własnością ich autora.

Fotoreportaż wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać do dnia 31 sierpnia 2020 r. na adres:
Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
ul. Seminaryjna 2A,
75-817 Koszalin

z dopiskiem: KONKURS NA FOTOREPORTAŻ „ MOJA RODZINA W OBIEKTYWIE”

Regulamin: http://www.diecezjakoszalin.pl/moja-rodzina-w-obiektywie

Karta zgłoszenia: https://drive.google.com/file/d/1K8rU4v2OiGINCYE_J-tUsw7IzO0uKoK2/view

Najlepsze prace zostaną nagrodzone i wyróżnione oraz umieszczone na wystawie pokonkursowej. Zwycięzcy konkursu otrzymają następujące nagrody:

I miejsce: weekend w CEF Koszalin dla całej rodziny
II miejsce: voucher rodzinny do kawiarni „Kawa z Duszą” w Koszalinie
bilet rodzinny do Parku Wodnego w Koszalinie
III miejsce: rodzinna gra planszowa książka „ Emilia i Karol Wojtyłowie. Rodzice św. Jana Pawła II”

Przewidziano też nagrodę specjalną dla laureatów 1. miejsca. Jest nią rodzinny reportaż, który ukaże się w rozkładówce „ Gościa Koszalińsko – Kołobrzeskiego”. Organizator informuje, że w intencji uczestników Konkursu zostanie odprawiona Msza Święta.

Wręczenie nagród oraz uroczysta prezentacja wyróżnionych prac oraz zwycięzców Konkursu nastąpi podczas Pielgrzymki Ruchu Światło – Życie w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie w dniu 11 listopada 2020 roku.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie wszystkie rodziny Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej bez limitów wiekowych ;)
W imieniu organizatorów
Joanna i Krzysztof Kaczmarczykowie