Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2024    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Radosne ALLELUJA obiega cały świat, zwiastując tajemnicę Zmartwychwstania Pańskiego. Otwórzmy nasze serca na tę radość.

2. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego.

3. BÓG ZAPŁAĆ wszystkim za wkład w przygotowanie pięknej oprawy liturgii wielkiego tygodnia. Dziękuję moim współpracownikom ks. Piotrowi i Bogusławowi, scholii parafialnej, chórowi, panu organiście Michałowi, Bartkowi i pani Justynie. Bóg zapłać pani Ludwice i Jej mężowi za troskę o czystość kościoła z było to trudne w czasie malowania. Szczególne Bóg zapłać panu kościelnemu Mariuszowi za troskę o przygotowanie do Mszy świętej i nabożeństw. Bóg zapłać kręgowi rodzin Szensztackich za przygotowanie ołtarz Ciemnicy i grobu Pańskiego.

4. Uroczyste rozpoczęcie Duchowej adopcji dziecka poczętego 9 kwietnia w czasie Mszy św. wieczornej o g 18.00.

5. 9 kwietnia o g 18.30 próba przed uroczystością bierzmowania dla kandydatów świadków i w miarę możliwości rodziców.

6. W niedzielę 8 kwietnia zbiórka ofiar na Inwestycyjny Fundusz parafii. Oraz o g 13.00 Msza św. dla wszystkich kandydatów do bierzmowania. jest to także Niedziela Miłosierdzia Bożego. W sąsiedniej parafii a także w Parafii Piaszczyna ODPUST PARAFIALNY.

7. 21 kwietnia zaplanowano pielgrzymkę do Skrzatusza dla dekanatu Miastko, wszystkich chętnych zapraszamy, zapisy w zakrystii, koszt zapewne jak zwykle 30 lub 40 zł w zależności ilu nas tam się wybierze, wyjazd byłby jak zwykle o g 7.00 z parkingu przed kościołem.

8. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką jest Gość Niedzielny.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia, zdrowia i życzliwości od bliźnich.

Zapowiedzi przedślubne:

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

• Przemysław Downar, kawaler, zam. Bydgoszcz i Natalia Chmiel, panna, zam. Bydgoszcz
  • Arkadiusz Mateusz Stelmach kawaler zam. w Szczecinie i Sylwia Karolina Skowronek panna zam. w Miastku.
  • Marcin Korwel, kawaler zam. w Miastku i Iwona Baran, panna zam. w Miastku.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym proboszcza miejsca. Przypominamy jednak, że rzucanie na kogokolwiek bezpodstawnych podejrzeń jest grzechem ciężkim.